Çağrı Merkezi: 0530 333 75 75

Teslimat ve İade

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Teslimat adresinin uzaklığına göre de anlaşmalı olarak çalıştığımız kargo şirketi 3-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak, belirtilen iletişim kanalları üzerinden bilgi verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri (MNG) tarafından gönderilmektedir. 

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde, kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece faturası ile birlikte faturanın üzerindeki iade bölümünü doldurarak  iade edebilirsiniz.

14 gün içerisinde MNG Kargo ile  TUVAL SANAT GAL.TEKS.TURZ.LTD.ŞTİ. adına 211640537 musteri numarası ile ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.  

Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir.  

Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, tuvalhediyelik.com  tarafından iade alınamayacaktır.


İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

İade edilen ürün, yetkililer tarafından teslim alındıktan ve iade onayı verildikten sonra, alışveriş tutarınız kredi kartınıza 10 gün içerisinde iade edilir.  Yapılan iade işleminden sonra banka iade süreçleri gereği 48-72 saat arasında iade edilen tutar kredi kartı hesabınıza yansıyacaktır.